Veľké novinky!

Pridané: 22.02.2014

Nakoľko sa náš Gym stále snažíme zlepšovať a nikdy sa nespokojíme na jednom mieste, od pondelku prinášame zopár šťastných noviniek!!:)

- pridávame celý rad nového PG náradia a novú konštrukciu aby nebola núdza o materiál
- v najvyťaženejších časoch o 17 a 19 pondelky stredy piatky pridávame druhý tréning, striktná kapacita každého z nich je 15 ľudí, každá skupina bude mať svojho kvalitného trénera!
- týmto Vám s veľkou radosťou predstavujeme nového trénera CrossFit Pressburg - Kuba Gaboviča!
- vo štvrtok o 18:00 sa A Level tréning mení na Vzpieranie!
- v sobotu pridávame pre veľký záujem ďalší doobedný tréning!

Ďalšie zlepšenia na seba určite nenechajú dlho čakať, vidíme sa v Gyme!


Komentáre

O nás

Čítať viac

Kto sme

Čítať viac

S kettlebellmi cvičíme od roku 2005, v roku 2006 sme sa rozhodli tento štýl tréningu a náradie naň priniesť na Slovensko, nakoľko v tom čase kettlebelly a funkčný tréning poznalo len pár ľudí, predovšetkým z okolia bojových športov. V tom čase sme chceli prvom rade priblížiť kettlebelly širšej verejnosti.


Sociálne sieteNájdite si nás aj na našich oficiálnych facebook stránkach pre CrossFit Pressburg, CrossFit Nitra, Power Gears a kettlebell.sk a dozviete sa o všetkých novinkách v našom svete z prvej ruky!


MVDr. Matúš Pagáč

MVDr. Matúš PagáčInštruktor 2. kvalifikačného stupňa, StrongFirst inštruktor, RKC 1 inštruktor, spoluzakladateľ a spolumajiteľ KETTLEBELL.SK, Power Gears, CrossFit Pressburg a CrossFit Nitra. Veterinárny lekár.


Mgr. Tomáš Pagáč

Mgr. Tomáš PagáčInštruktor 2. kvalifikačného stupňa, CrossFit Level 1 inštruktor, CrossFit Gymnastics inštruktor, spoluzakladateľ a spolumajiteľ KETTLEBELL.SK, Power Gears, CrossFit Pressburg a CrossFit Nitra. Advokátsky koncipient.