Mgr. Tomáš Pagáč

Tréner, Co-CEO CrossFit Pressburg


pozícia Tréner, Co-CEO CrossFit Pressburg
prezývka Tomáš
vek 26
obľúbený WOD čokoľvek s HSPUs
kde trénujem CrossFit Pressburg

O Tomášovi:

Tomáš je inštruktor 2. kvalifikačného stupňa so špecializáciou fitness, CrossFit Level 1 a CrossFit Gymnastics inštruktor, s bratom Matúšom stojí od roku 2006 za projektami KETTLEBELL.SK, Power Gears, CrossFit Pressburg a CrossFit Nitra. Ako bývalý reprezentant SR v zjazdovej cyklistike má za sebou aj veľa úrazov, niekoľkokrát operované ramená - a asi našťastie, pretože v rámci rehabilitácii sa tak dostal ku kettlebellom v roku 2005 a to udalo smer na ďalšie roky. S bratom trénovali 2 roky ľudí v Sade Janka Kráľa, potom stavali prvý Gym - KETTLEBELL.SK(neskôr CrossFit Pressburg) na Starohájskej, kde celý tento projekt nabral na sile, rok a pol sa budovala silná komunita cvičencov a keď bol správny čas, prišiel CrossFit Pressburg ako ho poznáme dnes. Hoci sa čoraz viac musí venovať Power Gears a samotnému behu Gymov, od čias Sadu JK doteraz je vedenie cvičencov dôležitou súčasťou jeho práce.


Na ktorých tréningoch ma stretnete:


CrossFit, kettlebell - zväčša cez víkend.


 

Manažment

PhDr. Tomáš Kostelničák Manažér CrossFit Pressburg


pozícia Manažér CrossFit Pressburg
prezývka Tomáš
vek 30
obľúbený WOD Cindy
kde trénujem CrossFit Pressburg

O Tomášovi

Tomáš je v profesionálnom živote jeden bulletproof manažér. Ako bývalému tenistovi mu k športu ostal vždy blízky vzťah. S bratmi Pagáčovcami sa pozná už z detstva a s CrossFitom začal s nimi ešte v Gyme na Starohájskej. Tomášovi bol projekt CrossFit Pressburg a jeho posolstvo od prvého tréningu veľmi sympatické a tak sme veľmi hrdí na to, že máme od leta 2013 na lodi CrossFit Pressburg jeho nenahraditeľné know-how! 

PhDr. Tomáš Kostelničák

Mapa

Zobraziť mapu v google maps

Kontakt

Údernícka 9,
851 01 Bratislava


Za Vienna Gate doprava smerom ku kúpalisku Matadorka, po 100m na ľavej strane vedľa Bistro Saigon a vstup do areálu so smerovadlom. Poznávacia značka, že ste dobre – nad hlavou Vám vlajú dve 3m vlajky CrossFit Pressburg, smelo vstúpte!

viac