Beginner's Course tréning

RozvrhO tréningu

Hovorí sa, že jediná vec, ktorá odlišuje najlepších od zvyšku, je dokonalá znalosť základov - to je týmto pádom nulté ustanovenie našich Gym Rules.

Na kurze sa venujeme hlavne technike cvikov, postupne sa zoznamujeme s intenzitou a princípami CrossFitu. CrossFit je okrem cvičenia a posúvania svojich hraníc aj o komunite. Je pre nás veľmi dôležité, aby ste sa u nás počas kurzu cítili ako doma, zoznámili sa s ostatnými cvičencami, pretože v našom Gyme sme si všetci rovní - na tom sme náš Gym v 2011 postavili, na tom a na nedeľných koláčikoch. 

Samozrejme keď chceme, aby všetko fungovalo, musíme vás požiadať o presné dodržiavanie všetkých pravidiel spojených s kurzom!

Registrovať sa môžete cez email na info@crossfitpressburg.com, telefonicky na 0949637596 alebo priamo kúpov kurzu na http://www.powergears.eu/sk/produkt/crossfit-pressburg-beginners-course/

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

Program pre začiatočníkov

Chcete začať s CrossFitom? Skvelé rozhodnutie, aby sme však nič nenechali na náhodu, prosíme Vás absolvovať 3 začiatočnícke tréningy skôr, než sa zapojíte do plného tréningového režimu CrossFit Pressburg. Pondelok - streda - piatok pre Vás organizujeme o 20:00 tieto začiatočnícke tréningy. Prečítajte si viac a smelo do toho!

Cenník tréningu

V našom Gyme máte možnosť zakúpenia jednorázového vstupu v hodnote 6€, alebo si kúpiť permanentku v hodnote 60€ platnú po dobu jednoho mesiaca od jej zakúpenia, napríklad od 6.7. do 5.8. V čase open gymu(termín podľa dohody) je možné zaplatiť si vstup v hodnote 3€.

Vedený
tréning
6€
Samostatný
tréning
3€
Mesačná
permanentka
60€