CrossFit tréning

RozvrhO tréningu

CrossFit: CrossFit sa vo veľmi širokom zmysle dá opísať ako neustále sa meniaci funkčný pohyb vykonávaný vo vysokej intenzite. Cielom CrossFitu je budovanie programu, ktorý cvičenca najlepšie pripraví na akúkoľvek fyzickú výzvu – ktorý ho pripraví nielen na nepoznané ale aj na nepoznateľné. Pri CrossFite sa teda nejedná sa o špecializovaný fitness program, snaží sa o vytvorenie a optimalizovanie fyzických schopností v každej z desiatich sfér fitnessu – kardiovaskulárna a respiratórna vytrvalosť, výdrž, sila, flexibilita, výkon, rýchlosť, koordinácia, obratnosť, balans, presnosť.

Na týchto tréningoch nikdy presne neviete, čo na Vás čaká, pretože na ceste k všeobecnej fyzickej kompetencii a pripravenosti nesmieme telu dovoliť spadnúť do stereotypu. Tréningy na seba samozrejme nadväzujú, no vďaka rozmanistosti CrossFitu môžeme úlohy obratne obmieňať. Takýmto spôsobom neviete nikdy na čo sa netešiť, to zistíte až pred našou bielou tabuľou, keď vidíte Váš WOD.

Tréning je skupinový, spolu s Vami môže s týmto WODom bojovať ďalších 19 ľudí, ktorí s tým majú rovnako veľa roboty a všetci sú priateľskí, takže smelo bez ostychu do toho!

Všetci naši tréneri sú certifikovaní CrossFit Level 1 tréneri, ktokoľvek Vás bude tréningom prevádzať, budete v dobrých rukách.

Program pre začiatočníkov

Chcete začať s CrossFitom? Skvelé rozhodnutie, aby sme však nič nenechali na náhodu, prosíme Vás absolvovať 3 začiatočnícke tréningy skôr, než sa zapojíte do plného tréningového režimu CrossFit Pressburg. Pondelok - streda - piatok pre Vás organizujeme o 20:00 tieto začiatočnícke tréningy. Prečítajte si viac a smelo do toho!

Cenník tréningu

V našom Gyme máte možnosť zakúpenia jednorázového vstupu v hodnote 6€, alebo si kúpiť permanentku v hodnote 60€ platnú po dobu jednoho mesiaca od jej zakúpenia, napríklad od 6.7. do 5.8. V čase open gymu(termín podľa dohody) je možné zaplatiť si vstup v hodnote 3€.

Vedený
tréning
6€
Samostatný
tréning
3€
Mesačná
permanentka
60€