Strength tréning

RozvrhO tréningu

Rozvoj sily je v CrossFite nesmierne doležitý. CrossFit a sila sú spojené nádoby - sila je super lebo silného človeka je tažšie zraziť na zem a ak predsa padne, spraví burpee a ide v stredu na tréning aby bol silnejší!;) Náš treningový program preto zahŕňa silové tréningy, na ktorých sa cvičenec pripraví na prácu s váhami, zdokonalí techniku zakladných cvikov ako sú drepy, mŕtvy ťah a tlak, a samozrejme, to najdoležitejšie, zosilnie. Cviky su rozložené do dvoch dní v týždni a naprogramované tak, aby sa zachoval dlhodobý, systematický progres.

Program pre začiatočníkov

Chcete začať s CrossFitom? Skvelé rozhodnutie, aby sme však nič nenechali na náhodu, prosíme Vás absolvovať 3 začiatočnícke tréningy skôr, než sa zapojíte do plného tréningového režimu CrossFit Pressburg. Pondelok - streda - piatok pre Vás organizujeme o 20:00 tieto začiatočnícke tréningy. Prečítajte si viac a smelo do toho!

Cenník tréningu

V našom Gyme máte možnosť zakúpenia jednorázového vstupu v hodnote 6€, alebo si kúpiť permanentku v hodnote 60€ platnú po dobu jednoho mesiaca od jej zakúpenia, napríklad od 6.7. do 5.8. V čase open gymu(termín podľa dohody) je možné zaplatiť si vstup v hodnote 3€.

Vedený
tréning
6€
Samostatný
tréning
3€
Mesačná
permanentka
60€