Vzpieranie tréning

RozvrhO tréningu

Vzpieranie je alfa omega všetkého silového tréningu. Obsahuje všetko od flexibility cez výbušnosť až po silu. Napriek tomuto kľúčovému postaveniu je len malá hŕstka ľudí, ktorá vzpieraniu prepadla a objavila jeho čaro. CrossFit túto skutočnosť našťastie mení a vzpieranie robí znovu populárnym. O to sa však ale rozširuje okruh ľudí, ktorí rýchlo narazia na svoje silové limity kvôli chýbajúcej technike. Najneskôr tu prichádza do hry náš špecializovaný tréning – vzpieranie. Či ste úplný začiatočník, alebo trháte 100kg a chcete viac, toto je tréning pre Vás. Tento tréning veľmi odporúčame záujemcom o A-level tréningy.

Program pre začiatočníkov

Chcete začať s CrossFitom? Skvelé rozhodnutie, aby sme však nič nenechali na náhodu, prosíme Vás absolvovať 3 začiatočnícke tréningy skôr, než sa zapojíte do plného tréningového režimu CrossFit Pressburg. Pondelok - streda - piatok pre Vás organizujeme o 20:00 tieto začiatočnícke tréningy. Prečítajte si viac a smelo do toho!

Cenník tréningu

V našom Gyme máte možnosť zakúpenia jednorázového vstupu v hodnote 6€, alebo si kúpiť permanentku v hodnote 60€ platnú po dobu jednoho mesiaca od jej zakúpenia, napríklad od 6.7. do 5.8. V čase open gymu(termín podľa dohody) je možné zaplatiť si vstup v hodnote 3€.

Vedený
tréning
6€
Samostatný
tréning
3€
Mesačná
permanentka
60€