ČO JE TO CROSSFIT?

CROSSFIT
„CrossFit je funkčný tréning, ktorý sa dá označiť ako jednoduché cvičenie, posilňujúce kompletne celé telo. Ide o spojenie gymnastiky, rýchlosti a silového tréningu.“

CONSTANLY VARIED

Constantly Varied znamená že náše WODs nikdy nie sú rovnaké takže nikdy nespadneme do streotypu. Kombínacie pohybov sú nekonečné a to presne definuje „Constantly Varied“.

FUNCTIONAL MOVEMENT

V CrossFite vykovanávame pohyby ktoré môžete vidiet každy den v bežnom živote ako napríklad drepy, výskoky, beh, hádzanie, lezeni, dvíhanie a podobne. Ako tréneri vás naučíme, ako vykonať všetky tieto pohyby a bezpečnejšie a efektívnejšie optimalizovať svoju kondíciu.

HIGH INTENSITY

Vačšina tréningov je na čas s cielom dokončiť workout čo najrychlejšie, najefektívnej a samozrejme so správnou technikou. Tento štýl zaručene zlepší vašu kondíciu.

Čo môžete čakať na našich tréningoch!

CrossFit sa vo veľmi širokom zmysle dá opísať ako neustále sa meniaci funkčný pohyb vykonávaný vo vysokej intenzite. Cielom CrossFitu je budovanie programu, ktorý cvičenca najlepšie pripraví na akúkoľvek fyzickú výzvu – ktorý ho pripraví nielen na nepoznané ale aj na nepoznateľné. Pri CrossFite sa teda nejedná sa o špecializovaný fitness program, snaží sa o vytvorenie a optimalizovanie fyzických schopností v každej z desiatich sfér fitnessu – kardiovaskulárna a respiratórna vytrvalosť, výdrž, sila, flexibilita, výkon, rýchlosť, koordinácia, obratnosť, balans, presnosť.

Na týchto tréningoch nikdy presne neviete, čo na Vás čaká, pretože na ceste k všeobecnej fyzickej kompetencii a pripravenosti nesmieme telu dovoliť spadnúť do stereotypu. Tréningy na seba samozrejme nadväzujú, no vďaka rozmanistosti CrossFitu môžeme úlohy obratne obmieňať. Takýmto spôsobom neviete nikdy na čo sa netešiť, to zistíte až pred našou bielou tabuľou, keď vidíte Váš WOD.

Tréning je skupinový, spolu s Vami môže s týmto WODom bojovať ďalších 19 ľudí, ktorí s tým majú rovnako veľa roboty a všetci sú priateľskí, takže smelo bez ostychu do toho!

Všetci naši tréneri sú certifikovaní CrossFit Level 1 tréneri, ktokoľvek Vás bude tréningom prevádzať, budete v dobrých rukách.

Pre registráciu na naše tréningy môžte použiť našu app PG BOX

Prihláste sa na tréning z Vášho telefónu rýchlo a pohodlne!

„Nikdy som nerobil CrossFit ako mám začať?“

Pre všetkých ktorí chcú začat s CrossFitom sme si pripravili Beginner Course.

Beginner Course je určený pre všekých ktorí chcú začať s CrossFitom!

Hlavným cieľom je výuka techniky a správneho prevedenia všetkých cvikov, s ktorými sa na bežných tréningoch môže človek u nás stretnúť. Každá z hodín tohoto kurzu je zameraná na 2-3 cviky, ktoré si v prvej polovici hodiny vysvetľujeme a v druhej v rámci workoutu drilujeme. Po absolvovaní je tak človek pripravený zaradiť sa na skupinové hodiny, či už CrossFitu, kettlebellov alebo vzpierania. Kurz trvá 2 týždne, tréningy sú vždy v pondelok, stredu a piatok od 20:00. Kurzy zahajujeme každé dva týždne v mesiaci a maximálny počet účastníkov je 12. Po absolvovaní Beginner Course automaticky získate týždňovú pernamentku na vedené tréningy. Po abolvovaní kurzu odporúčame využitie tréningov zameraných na základy CrossFitu. Na Beginner Course sa neprihlasuje pomocou rezervačného systému! V prípade záujmu o prihlásenie pripadne iných otázok nás prosíme neváhajte kontaktovať na emailovej adrese: info@crossfitpressburg.com

 

Sleduj nás všade

Otváracie hodiny

Po-Pi 07:00 – 21:00
Štvrtok 7:00 – 20:00
So: 10:00 – 17:00
Ne: 10:00 – 13:00